Rozpis cvičebních hodin TJ Velešovice v KD Velešovice na rok 2014 - 2015

 

Den                 Hodiny                 Cvičení                              Odpovědná osoba

       

Pondělí           18,30-19,30           Kalanetika-ženy                       Navrátilová Marta

                      19,30-20,30           Cvičení-ženy                            Plotěná Zora

                                                    Září-červen  

 

Úterý             17,00-18,00            Žáci-stolní tenis                         Trávníček L.         

                                                    Září-květen                             Doležel Ivan

                      18,00-19,00           Stolní tenis-neregistrovaní           Kordiovský Jindřich

                      19,00-22,30           Stolní tenis „A,B,C“                    Mráz Igor

                                                     Září-květen                            Jelínek Marek

                                                                                                 Spáčil Petr

                                                                                                 Kordiovský Zbyněk

                                                                                                 Doležel Zdeněk

Středa            16,00-17,30            Bedminton                                Mráz Radek

                                                   celoročně 

                      17,30-18,30          Kalanetika-ženy                           Navrátilová Marta

                                                    Září-červen

                      18,30-19,30          Cvičení-ženy                                Marková Marcela

                                                   Září-červen                               Mrázová Hana                            

                     

Čtvrtek           17,00-18,00          Žáci-stolní tenis                          Trávníček L.

                                                   Září-květen

                       18,00-19,00         Stolní tenis-neregistrovaní             Kordiovský Jindřich   

                       19,00-22,30          Stolní tenis „A,B,C“                     Mráz Igor

                                                    Září-květen                              Jelínek Marek

                                                                                                 Spáčil Petr

                                                                                                 Kordiovský Zbyněk

                                                                                                 Doležel Zdeněk

 

Sobota            15,30-18,30          Stolní tenis-hrací dny „A,B,C|“      Spáčil Petr

                                                    Říjen-březen                            Kordiovský Zbyněk

                                                                                                 Mráz Igor

                                                                                                 Doležel Zdeněk

 

Neděle            8,30-12,30            Stolní tenis-hrací den „A,B,C“       Spáčil Petr

                                                     Říjen-březen                          Kordiovský Zbyněk

                                                                                                Mráz Igor

                                                                                                Doležel Zdeněk

                       16,00-20,00           Bedminton                              Mráz Radek

                                                   celoročně

 

Další informace o hracích dnech stolního tenisu a žákovské ligy budou v příloze po rozlosování soutěží. Zajistí Marek Jelínek.

 

Kontakt

Pavel Redek Velešovice
68301
+420 731 848 564 redekpavel@seznam.cz